15.04.2007 arhiiv

Toomas Endrik Elvis ja teisi jutte

15.04.2007

Tänud Chrisile, kes [L] ühe ammuse sõbra jutuveerust teada andis. Sealt võib lugeda nii pealkirjas toodud tegelasest (ühe andeka noormehe versioonis) ja palju muid lugusid sarjast “segaste vanemate segased lapsed”. Kõht on igatahes peale lugemist suht valus…

Ilpo-sensei ja ratastoolirahvas

15.04.2007

Jalamo-sensei oli sel nädalavahetusel taas Tallinnas käimas (ja Kakk on praegu seda kirjutades laagrist üsna küps). Eriliseks tegi seekordse laagri aga esmakordne eraldi Endla majas toimunud ratastoolirahva treening.

Kahju, et vaid umbes pooled tavapärastest tegijatest kohale said – paraku on meie ratastoolikasutajatel ikka veel tõsiseks probleemiks transport. Kes aga kohal olid, said ilmselt kõik toreda elamuse – Ilpo-sensei, kellele see oli esmakordne sedalaadi kogemus; trennitegijad, kes varem ilmselt polnud 6. daniga meest oma silmaga näinud; aga ilmselt ka Puutepunkti saate võttegrupp, kes asja huviga jälgis ning loodetavasti saavad ühe vahva saate valmis. Kahjuks tuli ise hoolsasti kaasa vehkida ning paar jooksupealt tehtud pilti läksid untsu – loodetavasti sai aga ELIL tegevjuht Auli paremad võtted ja neid näeb varsti ka veebis.

Tõnu ja Heiki bo 10-kumited harjutamas
Müts maha selliste meeste ees…