2.09.2007 arhiiv

Keelatud fraasid

02.09.2007

Seda lugedes tuli muude mõtete hulgas pähe ka selline: üks kindlamaid lolli inimese tunnuseid on suutmatus öelda “Ma ei tea”.

Käsmu laager 2007

02.09.2007

Ikka jälle tuttavas kohas Käsmu rannas, juhendajaks taas kord Kai Koskinen. Seekord küll vaid üheks päevaks, kuna laager lükkus koolialguse otsa ja nii käisime neljakesi Igor-sensei autoga seal vaid laupäeva veetmas. See aga oli igati tegus.

Hommikupooliku teema oli Hontai iaijutsu – sai suur osa enda harjutatavatest mõõgakatadest üle korratud ning mõned detailid paika kohendatud. Lisaks õppisime veel bokkeniga paarisharjutusi (mõnda neist võiks edaspidi Maksile kohandada).

Õhtupoolikul käis suur kondiväänamine Kai-sensei loodud P.D.F.S.-i järgi. Vinge asi, kuid üha enam tundub, et Kakule olemuselt natuke ebasobiv (üldse kipub viimasel ajal tunne sinnapoole, et isiklikest eripäradest tulenevalt peaks rõhu panema ikkagi löögi-, mitte maadlus- ja valuvõttekunstidele). Aga trenn oli muidugi vahva nagu alati.

Jaak ja Tõnu sõlme läinud...

Pildile on muide jäänud üsna auväärne seltskond – pealt vaatavad võitluskunstiõpetaja ja TTÜ dotsent ning Eesti teenekaim karatetreener, üks maasmadistajatest on aga TTÜ professor. 🙂

Nii et jälle kord päris kasulik kogemus. Ilm oli Käsmus ka ilus (ehkki üsna jahe), nii et kokkuvõttes tuli välja päris tore laupäev.