Tervisejooks on parempoolne?

Täna kuulsin raadiost uudist: Prantsusmaal ja nüüd ka Itaalias käivat tõsimeeli arutelu, et tervisejooksu tuleb lugeda poliitiliselt parempoolseks tegevuseks… Asi olevat saanud alguse prantslaste uuest parempoolsest presidendist, kes olevat suur tervisejooksja.

Oudekki/Tatsutahime – Sina oled Itaalia asjadega rohkem kursis, ehk oskad öelda, on sel uudisel tõesti tõsi taga? Tiba liiga absurdne tundub – aga tegu oli ametliku Vikerraadio Itaalia korrespondendiga (nime ei mäleta).

Kui siit edasi mõelda, siis mis vasakpoolsetele jääb? Arnoldi kuulus kepikõnd…?

Full Circle’i tõlkimisest

Lisaks [L] WordPressile tõlkis Kakk ära ka [L] Ubuntu Linuxi kogukonna onlain-ajakirja [L] Full Circle avanumbri (0-number) ning tegeleb praegu 1. numbri tõlkimisega. Ajakirjal on juba väljas ka 2. number, nii et natuke on juba asi ajast maha jäänud. Probleem on ka selles, et ilmselt pole tööajal seda tõlkimist võimalik jätkata – liiga palju aega võtab. Niisiis võiks keegi tore inimene asja üle võtta. 1. numbri lõpetab Kakk ära, rohkemat aga ilmselt teha ei jõua.

FC-t tõlgitakse [L] Scribuse abil ning tõlge läheb üles PDF-ina. Kui keegi on huvitatud, võiks teada anda – siis saab Ronniest toimetajale uued kontaktid saata.