WordPress 2 tõlgitud

Kakk võttis vahepeal ühe sihukese töö ette, nüüd peaks WordPress 2.x maakeelt tunnistama.

Kes viitsib, võiks [L] tirida paki enda masinasse ja testida. Idee poolest tuleks pakk viia WP installikataloogi ja seal lahti pakkida, paki sees on ka väike õpetus olemas. Tõlkepakk sisaldab nii põhilise keskkonna (et.mo), vaikimisi teema (default-et) kui TinyMCE redaktori tõlget.

Tagasiside ja soovitused asja paremaks tegemiseks on most welcome.

Kuulutus: otsin naabreid

Lugu selline, et Kakul on tulevikus plaanis kolida Paldiski lähedale maale. Seal on nüüd lausa Kakupesa-nimeline koht olemas – algul pidi nimi minema üksnes Kaku elamisele, vald aga nõudis numbritega maju ning nüüd on kohapeal olemas Kakupesa tee ning krundid 2-10. Uhke ju…

Aga nüüd konkreetselt. Kakk ei tahaks naabriks ei all- ega lollmaailma (parishiltonid ja muud sihukesed) esindajaid, tore oleks sinna normaalsed inimesed saada. Välja on pakkuda kaks krunti – Kakupesa 6 suurusega umbes 7000 ruutmeetrit ning Kakupesa 8 umbes 13 000 ruuduga (viimane on siis Kaku otsene naaber). Esialgne hind on kinnisvarafirma poolt vastavalt 990 000 ja 1 300 000 ning see sisaldab ka vee- ja elektriliitumisi. Hinda annab pakkujaga ka läbi rääkida (Kakk võib siin veidi abiks olla).

Asukohast veel niipalju, et see on Tallinnast ca 35 km kaugusel, merest veidi üle kilomeetri ning Põllküla raudteejaamast (Paldiski liin) alla kilomeetri (seega on plussiks asjaolu, et elektrirong käib suht ukse ette ja auto olemasolu pole tingimata vajalik). Krunt piirneb Kersalu-Madise teega – korralik asfalttee, liiklus aga on esialgu väga hõre (tulevikus ilmselt kasvab, kui sinnakanti rohkem inimesi kolib).

Seega kui keegi asja vastu huvi tunneb, andke teada.