President

Nojah, nüüd on siis (vähemalt esialgu) asi tehtud.

Olin liiga väsinud ja sinna Tammsaare parki hommikul ei jõudnud. Oleks tegelikult tahtnud näha Mäksi ja Thulet “Muuseas” laulmas: anna neile vasaraga, vasaraga, vasaraga… 🙂 Veebist oli ilusti näha vahe kahe “laulupeo” vahel – mida aeg edasi, seda selgemaks see lõpptulemus sai.

Rüütlist on tegelikult natuke kahju. Vana inimene, kes lasi end eetikavabade jobude vankri ette rakendada. Aga inimesel peaks ikkagi olema niipalju enesekriitikat, et oskab õigel ajal taanduda. Kolm ühesõrmelist saluuti aga saadab Kakk kahe põrsa poole, kes üritasid vahendeid valimata oma tahtmist saada. Lõplik veetõmbamine toimub loodetavasti märtsis ning seekord läheb Kakk küll valima (lihtsalt natukene omalt poolt kaasa aitama keralaste eemalepeletamisele).

Ei tea, kuidas muude elualadega on, aga vähemalt häkerdised peaksid asjaga rahul olema – EV President teab, mis asi on tarkvara ja miks seda patenteerida ei saa. Seega Euroopas järjekordselt kerkimasolevaks patendimadinaks on vähemalt siinmail korralik esindatus olemas. Ja AFAIK ei kasuta värske riigipea ka Windowsi (pidavat Maci-inimene olema) 🙂

Ohtlik mees

Eespool kirjutasin Con Airi filmist, kus figureeris Danny Trejo esituses ka sarivägistaja Johnny-23. Täna kohtasin seda meest Pääskülas Kalda tänaval. Tal olid tunked seljas ja suur korv seeni käes, kuid samasugune nokamüts peas ning täpselt sama veidi viltune muie suul.

Naised, olge sealkandis ettevaatlikud.