1.05.2007 arhiiv

Tiblade stiilinäide

01.05.2007

http://www.google.com/notebook/public/05879621368884366706/
BDQbIQgoQ3oDu3qMi

Mõned asjad

01.05.2007

Esiteks oleks tõsine soovitus Keskerakonna liikmetele, kes end eestlasteks loevad – astuge sellest pundist välja. Ärge astuge oma südametunnistust laiaks.

Teiseks tundub, et meil on viimaks ometi oma riik. Välisminister, kelle ametissenimetamine mitte ilma vastuoludeta ei läinud, on enda sobivust üle ootuste vägevalt tõestanud. Müts maha. Eriti tubli on korralik lubadus vastu hammustada ehk vajadusel Poola kombel Venemaa igasugused lepinguüritused EL-is läbi põrutada, kui naaber viisakamalt käituma ei hakka.

Kolmandaks on nüüd enam-vähem selge, [L] mida eesti rahvas hr. Burešinist arvab. Tal oleks aeg tagasi astuda.

Viimaks paneb tõesti lihtsalt imestama see goebbelslik valetamistase, millega idanaabrid silma paistavad. Tõsiselt vinge. Loodetavasti tehakse sellest õiged järeldused.

Jooge vähem!

01.05.2007

Soe soovitus Eesti võimudele: saatke auväärsed külalised kiiresti koju. Nad ei ole volbriööl vodkaga piiri pidanud ning näevad nüüd [L] poolekssaetud pronkssõdureid. Andke neile esmaabi ja saatke kiiresti koju, enne kui nad rohelisi päkapikke või Osama bin Ladenit nägema hakkavad. Tont teab, mis siis veel saama hakkab.

Pärlid sigade ees

01.05.2007

… ehk Internet tiblade käes.

Wikipedia Eestit puudutavad artiklid on [L] pervertide eest lukku pandud ning [L] vene valitsusasutuste serveritest tulvab DDOSi. Jobud isegi ei vaevu enda jälgi peitma.

Tiblad jäävad tibladeks, ütelnuks vend Johannes selle asja kohta.

P.S. Kõik venelased ei ole tiblad. Mõned aga on.