EKEK suvelaager 2010

Juba ei teagi mitmes kord tuttavas kohas Uulus. Inimesed on läbi aastate olnud erinevad, aga seltskond on alati ühtviisi hea ja tegevuse sekka mahub nii tõsisemaid tegemisi kui igasugust pulli.

Sel korral olid külas mitmed inimesed Karismaatilise Osaduskiriku Põlva kogudusest koos sealse preestri isa Leevi Lillemäe ja metodisti vaimuliku Priit Gregorios Tammega, kes eilse seminariosa eest hea seisid.  Öökino kahel hilisõhtul näitas dokumentaalfilmi “Via Avium”, Iisraeli reisimuljeid ja eile õhtul LotR “Kuninga tagasituleku” pikka varianti. Viimasele eelnes veel yours truly loeng Tolkienist ja tema maailmast (slaidid leiab [L] siit). Magama sai seega ca kella kolme paiku…

Tänane fotojahimäng tõi taas kord kinnitust seltskonna positiivsest kiiksust – seal leidus näiteks Kevin Costneri “Waterworldi” stiilis Noa laev, veidi hiphopliku välimusega Koguja ning pika rohust parukaga, Cipollino ja asotsiaali ristandit meenutav Ristija Johannes varisere sõitlemas. Parima pildi auhinna sai aga ülesvõte Aadama ja Eeva paradiisist väljaajamisest, millest siin tooks ära ühe kõige ehedama fragmendi (valgus on ülihästi ära kasutatud).

Keerub

Fragment fotojahi võidutööst – keerub Aadamat ja Eevat paradiisiaiast välja ajamas (Krissu vaimuliku albas ja Kaku mõõgaga)

Muusikat sai nagu ikka kõvasti tehtud. Pärnakate noorem põlvkond on juba asjalikke muusikuid andmas – sellesuvine laagribänd kõlas tänu noortele Eristetele (Lisette viiuli ja Johannes trummiga) üsna The Corrsi moodi. Eriti põnev asjandus oli väliselt tavalist vineerkasti meenutav trumm, mille otsas mängija ise istus. Kakul tuli tänaseks viimaseks missaks ka basskitarri mängimine enam-vähem meelde…

Mõõgad-kaikad said kah kõvasti vatti. Üle hulga aja lubab õlg enam-vähem treenida ja pildil figureeriv tuttuus Tinkeri rüütlimõõk (ametliku täisnimega  Oakeshott XVIIIA teratüübiga bastard sword ehk pooleteise käe mõõk) tuli loomulikult ka ära proovida. Euroopa mõõga tunnetus on hoopis teine kui seni harjutatud jaapanlastel, aga oligi huvitav vaheldus. Täitsa duunadani tunne tekkis. 🙂

Kaks ja pool päeva läks märkamatult. Isegi ilm oli imeilus – alles tagasiteel tuli taevast selline põrandapesu, et kohati ei paistnud enam maanteegi välja.

Lõpuks suured tänud kõigile asjaosalistele (alates Ülemise Korruse Mehest ja lõpetades selle vahva laagripaiga eest hoolitsejatega) ja loodaks samavõrd vahvat üritust ka tuleval suvel!

6 mõtet “EKEK suvelaager 2010” kohta

 1. Frants arvab
  Selline üritus kõlbab kokku üritusega „tsirkust ja leiba.“ Kõiki võib teha „jumala loomaaed on suur.“ Eestlase harimatus on piiritu seoses massilise kõrghariduse andmisega. Meie läheneme omaaegsele Armeeniale. On papal raha, on diplom, on auto, on load. Tean, et osa seal olnud seltskonnast põrutas edasi õllesummerile. Sõnaseade selles tutvustavas artiklis on armetu segu ladina ja inglise keelest. Kokku üks „SUUR PULL“ härja näoga.
  Subjektiivne arvamus. Ürituse tutvustuse põhjal. Tegelikust ei te ei olnud kohal. Ühte isikut nägin kes tuli summerilt. Olles viibinud nii ühel kui teisel.

 2. Frants paneb omadega siin kõvasti puusse. 🙂

  Aga noh, vaba maa, arvata võib igaüks. Kuigi tegelikult oleks õigem arvata midagi asjadest, mida oma silmaga nähtud on. Praegune arvamus on natuke laest pärit.

 3. Frants arvab.
  Tegin järelduse ürituse tutvustuse põhjal. Peale selle vaatasin ka „Goole“st. Aadam ja Eeva tuletasid meelde tegelasi „Tarzani lugudest“ Rrästik või nastik veel puudus. Täiuslikkusest jäi puudu. PULL oleks täiuslik. Minu subjektiivne arvamus. Raamatu Raamatu teemal seda ei tehta.
  NB! Õndsad on need, kes vaimus vaesed, nende päralt on taevariik.
  Matteuse evangeeljum

 4. Frants arvab
  Saagim kambaga Pühvaimu kirikusse
  Aplaus
  Nalja nabani, pulli kui palju.
  Seedimine korras.
  On asju mida ma ei talu ja ära pane pahaks.
  Huumoriga öeldud.

Kommenteerimine on suletud