26.01.2011 arhiiv

Hiinavärki 3.0

26.01.2011

Hiina toidu (teatud sorti)  kokkusegamine hakkab käppa saama…

Põhimõtteliselt sama retsept kui kahel eelmisel korral, aga seekord kalaga. Esmalt pool liitrit keedetud vett kaussi, sisse kaks puljongikuubikut, 5 tl suhkrut, sorts riisiäädikat ja teine sojakastet. Siis hakkisin peeneks tollise jupi ingverit, 4 küünt küüslauku ja kaks keskmist sibulat. Peale seda 2/3 korvi šampinjone viiludeks.  Seejärel 0,6 kg lõhefileed paari-cm küljepikkusega kuubikuteks, taldrikusse umbes 1 osa peent meresoola ja 2 osa maisitärklist ja need segamini. Pann kuumaks, lõhekuubikud tärklisesegus hästi läbi veeretada ja pannile.

Kui kala praetud, siis samasse jahusesse õlisse seened ning kui need veidi praetud, siis sibula-ingveri-küüslaugusodi. Kui segu kenasti läbi praetud, siis kalatükid sinna otsa. Taldrikust üle jäänud tärklisesegu tassi, sorts vett peale ja vedelaks sodiks, siis see omakorda alguses tehtud puljongisse ja hästi läbi segada. Puljong omakorda pannile kõige otsa.

Segada keskmisel tulel, kuni kaste pakseneb. Tarbida keedetud riisiga (nuudlitega on ilmselt ka hea).

Damn, I’m good (Duke Nukem) 🙂

Näoraamatuhuumorit

26.01.2011

Järjekordne ahelkiri Facebookist….

Soovitus! SÕBRAD !! PALUN,ÄRGE NÕUSTUGE SÕBRAKUTSETEGA: RONALD TREIER, MATTHIAS DAMBERGER, MARION SOMMER, FABIAN BARNEDER, FRANK BECKER . NAD ON HÄKKERID JA SUUDAVAD TÄIELIKULT HÄVITADA TEIE KÕVAKETTA. PALUN KOPEERI KINDLASTI SEE OMA UUDISTESSE,ET SEE OLEKS KA NÄHA!!!!

Tsiteerides Notsut Puhhi raamatust: api, api….!

Aga tegelikult on naeruturtsatuste vahele kahju inimestest, kes selliste lolluste liimile lähevad – ja ka veidi pahast urinat selle tropi peale, kes kirja lahti lasi.  Lagosest oled vä?

APDEIT: Näib, et keegi “abivalmis inime” on lihtsalt ameerikakeelse [L] samasuguse lolluse maakeelde ümber pannud.