Jõusaalis

Et jalg on ikka alt ära ja erinevaid madinakunste harjutada kuigi palju ei saa, siis tuli mõte vahelduseks natuke jõutrenni teha. Kunagi keskkooli ajal sai seda üsna aktiivselt tehtud ja kui nüüd tuli kolledži meililisti [L] Gymleco pakkumine, otsustasin sellest kinni hakata.

Teine nädal läheb ja senised muljed on väga head.  Hommikune trennipakett + kolledži soodustus annab igati mõistliku hinna, saal on korralik, pesemisvõimalused igati viisakad.  Ainult varajane tõusmine (et enne tööd trenn tehtud saada) on aeg-ajalt raske. Hommikuse aja pluss on ka see, et vahel on terve saal personaalselt enda päralt, vahel on 1-2 inimest veel.  Pesuruumis mängib väga mõnus rahustav muusika, saalis harilikult Radio Mania (jutu tase on nii ja naa, aga vähemalt muusika on normaalne).  Jama on aga olnud paaril korral, kui ilmselt mõni varasem klient on lasknud raadio Power Hit Radio nimelise pornokanali peale keerata.  Siis saab hea tõestuse muusika reaalse mõju kohta inimesele, selle jubeduse peale langeb vorm tuntavalt.  Õnneks saab peale teiste lahkumist paluda jaama vahetada (ei ole tahtnud teistele oma maitsega pähe istuda).

PHR on ikka tõesti nähtus omaette. OK, õhtuti mõnes klubis on sedalaadi helid ehk täitsa teretulnud (neile, kes tantsida tahavad). Aga pagana pihta,  kohe hommikul lasta pooletoobist tümakat (ja pidevalt)…?  Tekkis kange tahtmine pakkuda jaamale tunnuslauseks “Neile, kelle riist on suurem kui aju”. 😛