19.11.2006 arhiiv

Ilpo Jalamo laager

19.11.2006

See laager pidi algselt detsembris olema, selleks ajaks oleks ehk ka jalg ära paranenud. Kahjuks ei olnud õpetajal hiljem aega ja laager toodi sellele nädalalõpule. Nii ei jäänud muud üle, kui üksnes pealt vaadata. Sellest hoolimata sai mitmeid kasulikke tähelepanekuid tehtud (laagris võeti läbi peaaegu kõik kobujutsu relvad) – kõige lugupidamise juures meie oma tegijate vastu on Jalamo-sensei (6. dan) siiski omaette klass. Meil on vedanud, et nii hea õpetaja nii ligidal kui Turus resideerub. Ja nagu “suurtele koertele” kombeks, on Ilpo väga meeldiv natuur, kes ei pea enda tähtsuse tõestamiseks koonu taeva poole ajama ja lärmama.

Nüüd tuleb vaid terveks saada ja hakata siis kevadiseks eksamiks treenima.
(seal saalis on miski imelik valgus – alati lähevad pildid aia taha.. 🙁 Tavaliselt annab Kaku digiseebikaga paremaid pilte teha)

Ilpo Jalamo bo katat näitamas

Eesti oma Kiedis

19.11.2006

Midagi kreisit pühapäevaks (ja loodetavasti ei tee mõni torunina sellest jälle mingeid kaugeleulatuvaid järeldusi, nagu ühe hiljutise postitusega juhtus).

Postimees toob ära [L] videoga loo isevärki vahejuhtumist Ventspilsiga peetud korvimängu ajal, kus sokikostüümi à la Anthony Kiedis rõivastunud noorhärra platsile tormas ja seal elevust tekitas (vahemärkus – Kiedis ja teised Red Hot Chili Peppersi liikmed olla lasknud end fotografeerida biitlite kuulsa ülekäiguraja-foto eeskujul samas paigas, olles aga riietatud vaid ühte sokki).

Muhe oli mängijate reageering, eriti Saksakulmu oma (kelle nimi tegelinskil selja peale kirjutatud oli). Noh, et igas mängus päris ei peaks, aga… 🙂