Kino jätkub

Poleks kunagi uskunud, et hakkan mõnele keskerakondlasele pöialt hoidma – aga praeguses seisus on kõik muud asjapulgad end niivõrd täis lasknud, et võimalik EKREIKE näeb Eesti rahva jaoks välja kui kaugelt parim valik.

Reform. Majandust nad üldiselt jagavad ja aeg-ajalt mõnele isegi meenub tema eesti päritolu. Aga kahte sotside suurimasse ämbrisse on ka oravad kõigi nelja käpaga sisse astunud. Pealegi kui veidi aja eest näitas üks noorhärra, et absoluutselt igast mehest võib saada peaminister, siis nüüd üritab sama tõestada üks kena daam kõigi naiste kohta. Juba puuduliku juhtimise tõttu ei tohiks neid võimule lubada, pealegi on suur osa liigset õhku veel ikka välja laskmata. Neli aastat opositsiooni mõjub hästi.

Sotsid. Absoluutselt vastuvõetamatu maailmavaade ja nüüd ka üsna väike esindus. Nende kiituseks tuleb öelda, et peale valimisjärgset päeva on vähemalt nende juhtpoliitikud üsna viisakalt vakka olnud ja peale kaklust mitte enam rusikatega vehkinud.

Meedia. Nuta või naera. Kui asi poleks nii tõsine, siis vaataks nagu “Benny Hill Show’d” või midagi sellelaadset.

Ja viimaks eurobürokraadid – et nüüd siis ongi täiesti tavapärane sõimata liikmesriigi valitsusjuhti selle eest, et sealne rahvas “valesti hääletas” ja kirjutada ette, kuidas valitsust õige on moodustada?  Sellele mehele tahaks laenata Lindgreni “Bullerby lastest” seda silti, mille tüdrukud salaja Lasse jakiseljale kinnitasid ja millega too siis midagi aimamata ringi jooksis.

APDEIT õhtul – liiga vara sai sotse kiidetud. Nad on ikka nemad ise – õhtuks oli juba järgmine sigadus püsti pandud. Ei saa aru, kui pisike peab olema inimese hallollus, et mitte mõista: praegu EKREt valitsusse lastes võetakse neilt kõvasti tuure maha ning on ka võimalik, et nad tõesti seal põruvad ja ongi vaenlasega (sotside vaates) jokk. Praeguse sigatsemise tulemuseks võib aga olla vabalt see, et järgmine kord tehakse valimistel “Orbǎni moodi”  ja ongi ainuvõim. Ning siis võib see küll juba mõnele pähe lüüa. Jõuab mõnele kohale?

5 kommentaari postitusele “Kino jätkub”

 1. vaba ütleb:

  #LGTB
  https://www.instagram.com/p/BdTaIO8lsxI/

  On üks vabadusest. Kusjuures katolikud on pedofiilid, mitte LGTB liikumine!!

 2. Kakk ütleb:

  See ei haaku eriti postitusega, aga olgu…

  Keerad jälle vindi üle. Kogu see trallallaa nende teistmoodi inimestega võiks olla täiesti olemata – aga kui hakata uurima selle taga olevat seltskonda, siis sealt paistab neomarksistlik sooideoloogia, mis on märksa laiemalt ohtlik (eriti väikerahvaste jaoks) kui paar teistmoodi kodanikku (keda on alati olnud ja on ka edaspidi).

  Aga teise punkti kohta: oled mõelnud, miks pedofiilpreestrid (väga jälk seltskond muide, õnneks vähemalt üks pandi reaalselt kinni) just väikesi poisse jahivad ja mitte tüdrukuid? Vähemalt teadolevatest juhtumitest on see selgelt näha.

 3. vaba ütleb:

  Ma ei viitsi inimesi vihata ja sellepärast ei läinud seekord kedagi valima!!

 4. Kakk ütleb:

  Vihata võibki nähtusi ja omadusi, mitte inimesi. Samas ei tähenda mittevihkamine kõigega leppimist – nahaalsus, laiskus, kasuahnus, lollus ja eriti poliitiline manipuleerimine ning sotsiopaatia väärivad selget hukkamõistu. Ja kui mõned inimesed neid omadusi kannavad, siis tuleb neist kas kaugemale hoida või püüda teha nii, et nad neist vabaneks. See ei tähenda vihkamist.

 5. Kakk ütleb:

  Kui nüüd veel mõelda, siis õppejõuna vihkan ma pretensioonikat, ennasttäis lollust. Lolluse ja rumaluse/teadmatuse vahe on see, et loll on ülbe, täiesti veendunud enda arusaamade ülimuslikkuses ja leiab, et talle halvasti ütlemine on kohutav ahistamine ja vihakõne.

  Paraku on see täpselt kõik see, mida praegu (jämedalt alates Eesti EL-i astumisest) esindab Eesti meediamaastik.