TVM

Uuendasin natuke kunagise [L] Tudengite välimääraja tehnilist poolt (kodeering jne, paar pisikest asja asendasin ka ära, mis tänaseks muutunud on).  Aga erilist uuendamist see üllitis ei vajagi – testisin enda doktorandi peal, andis päris adekvaatse tulemuse.  Omal ajal lubas prof. Kõrgesaar Tartust (mitte just väga tõsimeeli) selle eest Kakule psühholoogia magistri väänata… 😀

8 mõtet “TVM” kohta

 1. Mwahaha. Tegin testi. Kõvemad tulemused:
  Luuser: 3 vastust
  Mõnus Jõumees : 2 vastust
  Õlur : 2 vastust

  Näib reaalne…. Kui mitte arvata see “jõumehe” teema – kõige spordim asi, mida ma teha viitsiks, on noolevise 😛

 2. Sinu tulemused:
  Jupi : 2 vastust
  Gentelmann : 2 vastust
  Mõnus Jõumees : 4 vastust
  Sinu tüübiks on kõige tõenäolisemalt Mõnus Jõumees.

  Vat siis:)

 3. Enesetest ei õnnestunud, minule sobivaid valikvastuseid ei ole. Ju siis on minu õpiajad pöördumatult selja taga 🙂

 4. Enn: autor pakub “diagnoosiks” põhikohaga Häkerdist koos väiksema Mõnusa Jõumehe komponendiga, aga lisandub veel “miski”.

 5. Luuletaja : 1 vastust
  Leedi : 3 vastust
  Göölpauer : 3 vastust
  Tirts : 2 vastust
  Megabeib: 1 vastust
  Sinu tüübiks on kõige tõenäolisemalt Leedi / Göölpauer

  Aga tegelikult nii mõnedki valikvastused ei olnud mulle sobivad (khmm, ma kuulan jazzi, palun, kuhu see käib? Tirts või Luuletaja?) ja spordialad, kuhu mõõgaga vehkimine on jäänud?

  Ja miks see, et “baaris on lahe seltskond” annab vastuseks Megabeib? Baaris on lahe sellepärast, et seal saab klassivõitlusest rääkida ilma, et keegi mingit parempoolest jauru hakkaks kõrval ajama, see on ikka puhas Göölpauer (või natukene sotsiaalalade Tirtsu. Või noh, Luuletajat, aga tema räägiks Sartre’st:)). Äkki “ööklubis” oleks parem?

  Aga kokkuvõttes, diagnoos ei ole väga paha (kuigi, küsimuste lähendamised võisid seda soovitavas suunas kallutada)

 6. Aa, muide, kuhu see vastus jäi, et “eksam läheneb hakkan õppima, äkki mõtlen midagi lahedat välja selle materjali pealt” ja “uurijaks” elukutsete vastusena?

  Või noh, tegelikult, nende vastajad ei mahuks sinu jaotusse, vist…

 7. Oudekki: “Diagnoos” oleks Tirts/Göölpauer, väikese Leedi ja Luuletaja täiendusega. 😀 Mainitud eksamivastus on laisavõitu Tirtsu oma, uurija pigem Göölpauer.

  Aga ma võin ju alustada tööd v2.0 kallal. 🙂

 8. Kakk, “äkki mõtlen midagi lahedat välja” oli mõeldud selles mõttes, et “omandan kõik, mis õppejõud rääkis ja siis vaatan, kas ma suudan selles raamistikus mõelda välja midagi, millest õppejõud ei rääkinud”

Kommenteerimine on suletud