ITK kolimine

Eile koliti IT Kolledž siis Mustamäele.

Tegelikult oli Kakule antud vist au pidada uue maja esimesed eksamid kolmapäeval ja neljapäeval, seda juba enne ametlikku kolimist. Läksid üldiselt kenasti, ehkki 4. korruse arvutiklassis veel WiFi korralikult ei töötanud ja oma läpakatega esseekirjutajad tuli saata paar korrust allapoole võrku peilima. Aga vähemalt sai Siim eelmise õhtu suure lööktööga arvutiklassid püsti, au ja kiitus talle. Ja LUGi server elab nüüd ametlikult serveriruumi rack’is.

Eilne ametlik kolimine ise oli ka vahva. Kohale jõudes oli vana majaga hüvastijätmine juba lõppemas ning rahvas asutas end rongkäigule Kaubamaja trollipeatusse. Õhupallide ja puhkpilliorkestri saatel. 🙂 Kakk lasi endale õhupallid patsi külge siduda ning nägi ilmselt suht ajuvaba välja, kuna heeliumiga täidetud pallid tirisid ka saba ülespoole. Trolliga sõitma aga ei läinud, kuna pärast oleks auto järele kesklinna tagasipääsemine suht tülikas olnud. Selle asemel sai õhupallid antenni külge seotud ning otse Mustamäele kimatud.

Seal läks siis show edasi. Kui kogu rahvas trolli pealt kohale jõudis, pidas pealik pikalt kõnet ning lasi seejärel pasunahelide saatel maja ees lipud masti tirida. Tux oli ka muidugi kohal ja aitas lippe sikutada. See nägi välja nii.

Tux ITK lippu heiskamas

Pärast anti fuajees kehakinnitust ning rahvas kondas mööda maja ringi. Eks esialgu on seal veel jupp tegemist, ent asi annab lootust – ITK vaim on piisavalt lahe, et ka uues majas hea õhustik kujundada. Peab ütlema, et senistes töökohtades on küll kõikjal toredad inimesed, ent tervikuna on ITK vist kõige parema atmosfääriga.