Superstaari muljeid

Sel aastal on Kakk kah nimetatud saadet päris järjest vaadanud. Pole üldse paha, kui pubekakisa välja arvata – finaali jõudnud tegelased on kõik lahedad.

Häid esitusi on seal olnud üsna mitu, aga sarja “Kaku kummitavad lood” läheb esimesena Jana poolt Eesti lugude voorus esitatud [L] “Ma palun andeks su käest”. Sal-Salleri parimaid (ja samas suht vähe mängitud) lugusid, mille see tüdruk täiesti vingelt välja laulis. Autori SMS Mihkel Rauale saatesse sõnadega “Vingelt pandud” on adekvaatne hinnang. Keegi on loo juba ka YouTube’i pannud – võrdluseks leiab sealt ka [L] Smilersi originaali (tõsi, vaid audiona).

Aga täiesti kohase võrdlusena tuleb meelde hoopis [L] üks teine hea lugu. Kui Jana Cheri vanusesse jõuab, laulab ta vähemalt sama hästi.

4 mõtet “Superstaari muljeid” kohta

 1. Näeh, nagu tavaliselt, tahaks vaielda – ehkki maitsete üle vist pigem kakeldakse 🙂
  Minu eelistus oleks Artur – täiesti hämming kuju tegelikult – pealtnäha nagu selline pehme sportlane, aga selline rokimees… Ja tolle saate Gunnar Grapsi kaver oli… hämmastav.
  Ja too Smailersi kaver oli ainuke kord, kus ma teleka teise kanali peale panin… Aga see tuleneb juba ilmselt sellest, et mulle on Sal-Salleri ballaadid nagunii suht vastumeelt, ammu siis selline kaver.

 2. Eks kakleme siis, aga sõbralikult. 🙂 Maitsed on erinevad.

  Aga Arturi Grapsi-töötlus oli äge küll. Nagu oleks va Kunn ise üles tõusnud. Siiski, kui praeguse seisuga seda seltskonda ritta toppima hakata, oleks minu eelistus 1. Jana, 2. Arno, 3. Kristiina, 4. Artur, 5. Eliis ja 6. Norman.

 3. No Arno on tegija küll… Aga ta on algusest peale näha, et tegija, ta on liiga teistsugune tegelane, ei sobi tegelikult hästi saateformaati…

  Ja Normani oleks võinud juba esimeses saates koju saata IMHO… Ehkki ta küllaltki osavalt mängib häälte peale laulu ja üldise stiilivalikuga – nagu eelmine aasta näitas, võib see aidata võiduni isegi 🙂

 4. Nagu näha, on Kakul ilmselt nõrkus kenade naiste lauldud power-ballaadide vastu… 🙂 Cher, Debbie Harry, Annie & Nancy Wilson, Bonnie Tyler, Tina Turner… Ja selle Jana esituse võib vabalt siia ritta panna.

  Aga selle viimase kommentaariga olen suht nõus.

Kommenteerimine on suletud