Ma loodan…

… et valitsusel jätkub oidu meedia rahaküsimine kuu peale saata. Koroonakriisis ei ole seal suurt midagi muutunud (vt näiteks see ja see). ERR kilkas hiljuti, et on kõige “usaldusväärsem”, pidades suurt hulka viiruse levikuinfot jälgivaid inimesi kohe enda fännideks…

Olgem ausad, enamikul praegusest Eesti massimeediast võiks – ja tegelikult tuleks – lasta loomulikku surma surra. Ja see hõlmab ka ERR-i – nii televisiooni, raadiot, veebi- kui trükimeediat. Mis praegu eriti vastu hakkab, on ving “andke meile raha” paralleelselt süüdimatu tõrvamise jätkumisega.

Natuke meenub “Still Crazy” filmi stseen, kus bänd kutsus ajakirjanikud pressikonverentsile; need tulid, sõid ja jõid bändi kulul ning kukkusid siis neid (üsna ERR stiilis) mõnitama – lõpuks pani noor kitarrist nad tõsiselt paika (you bunch of wankers!).

Tjah… Valitsus on, mis ta on, aga saab seni hakkama. Kas aga keegi kujutaks tõsimeeli ette, et praeguses olukorras juhiksid Eestit puust kell ja sinised sokid…?

(Tore oleks, kui selle jutu asemel saaks mõne lõbusa aprillinalja visata. Kahjuks ei saa.)

2 kommentaari postitusele “Ma loodan…”

 1. vaba ütleb:

  ERR näitas ka “Tüdruk” filmi. Ja EPL kirjutas ka:
  https://epl.delfi.ee/kultuur/tudruk-raagib-mitmetahulise-loo-transsoolisest-baleriinist?id=89420651

  Kõige hullem on kui näitleja ise ei ole transsooline. Kokku tuleb filmis segapuder. Tõega ei ole selles filmis midagi pistmist. Paluks mitte-transoolistel neid filme teha, see on HULLUMEELSUS!!

  Õiged transsoolised on vähe usutavamad:
  https://insta-like-viewer.com/instagram/nicoleamaines

 2. Kakk ütleb:

  Njah, natuke teisest ooperist vist jutt. Aga olgu peale. Selles teemas mina kaasa rääkida eriti ei oska.