Interliikumine 2.0

Viimase paari päevaga läks siinmail vist üks suur poliitiline ämmatoss lõhki.  End miskipärast “Eesti 200-ks” nimetanud seltskond võttis kindad käest ära.

Eestivaenulik? Kindlasti. Tülgastav? Loomulikult. Üllatav? Absoluutselt mitte – sedasorti antifa-globalism paistis neist välja kohe, kui nad valjemalt häält hakkasid tegema. Tahaks väga loota, et vähemalt eestlastest valijate häältest on nad nüüd ilma. Kui hästi läheb, jäävad märtsis ukse taha – aga sahkermahkri võimalikkust ja lihtsalt totude suurt arvu arvesse võttes ei julge väga loota.

APDEIT 16.01: Õnneks näib seekord, et nõme käitumine karistati ära. Loodetavasti püsib rahva mälu kuni valimisteni.

5 kommentaari postitusele “Interliikumine 2.0”

 1. vaba ütleb:

  Maailm ja mõnda:
  http://picdeer.com/desmondisamazing

 2. Kakk ütleb:

  Nojah, see on mõningate torunäppude “uus normaalsus”… 😛 Lapsest on muidugi kahju – tema pole süüdi selles, et teda teatava haigla suunas tõugatakse.

  Ülalvaadeldud seltskonna puhul oleks tegelikult huvitav vaadata, kuidas nad ühildavad sedasorti temaatika (ehk enda sotside sarnase poole) vene seltskonna külje alla pugemisega (kellele see teema aga üldiselt peale ei lähe).

 3. vaba ütleb:

  Kui nüüd päris aus olla, siis tuleks ka meditsiinivaldkond üle vaadata, mis seal ohtlik oleks lastele. Näiteks on hoiatatud (mida kanada-usa-norra suurused riigid eiravad), et blokkerid ja hormooniravimid on tugevad vähitekitajad. Ja eriti lastele, kes seda alaealisena võtma hakkavad.

  Või ongi inimkonna vähendamine vajalik’?

 4. vaba ütleb:

  https://www.wmagazine.com/story/emma-ellingsen-norway-model-transgender-instagram

  kaua nemad elavad ja kas peab ennem püksi vaatama kui “koos elama” hakata.

  Ühesõnaga ei ole lgtb vastu, kuid ehk mmõned vaktsiinid, hormooniravimid ja blikkerid tuleks üle vaadata, mis nad elueaga teevad.

  Soomes võetakse neil munad maha (kohustuslikus korras).

 5. vaba ütleb:

  eesti200 võiks umbes sellise reklaami ülesse panna, koos sotsidega:
  http://picdeer.com/media/1824473778273524831_7900899937

  Mul ei ole sotside ja eesti200 vastu mitte midagi, kuid ei ole kindel, kas nad riiki kaitsta oskavad. Merkeli näide.