Aknaid avavad ainult terroristid

Väljavõte kirjast, mis tuli veidi peale keskpäeva TLÜ ametlikku infolisti:

Seoses G.W.Bush’i visiidiga on politsei rangelt keelanud avada Narva mnt poolseid aknaid ükskõik millisel hetkel nende kahe päeva (27., 28.11) jooksul. AKNA AVAMISELE VÕIDAKSE REAGEERIDA HOIATUSLASUGA.

Apdeit samast allikast – õhtupoolikul kell 16, kui lärm juba [L] ajakirjandusse oli jõudnud ja kisa ilmselt kohalike tegelinskite jaoks liiga suureks läks:

President Bushi visiidi ajal autokolonni liikumismarsruutidel akendel viibimine ning ka akende avamine on täiesti lubatud. Väide, et politsei on hoiatanud akende avamise korral reageerida hoiatuslasuga ei vasta tõele.
Martin Luige
Julgestuspolitsei
infojuht

Kas tegu oli kellegi üliaktiivse pollari omaloominguga (mis jõudis tuhandete inimesteni ametliku seisukohana) või vastu ootusi haisemaläinud essu kiire, ent hilisevõitu kokkurookimisega, jääb ilmselt edaspidiseks uurimiseks.

6 kommentaari postitusele “Aknaid avavad ainult terroristid”

 1. - ütleb:

  http://www.trilateral.org/memb.htm

 2. kst ütleb:

  äkilis liigutusi ka kesklinnas ei lubata.

  Aga kui ma näiteks kogemata libastun ja kukun? Siis on vist suur võimalus saada paar kuuli snaiperitelt 😛

 3. - ütleb:

  http://www.rahvuslane.ee/05raamatud/uus_maailmakord/um_53.html

 4. Kakk ütleb:

  Kodanik -: – ehk täpsustaksid, mida selle lingiga öelda tahtsid?

  kst-le: nojah, me just spekuleerisime täna lõunalauas (sobiv koht sellise jutu jaoks :P), et mis saab nende õnnetute paari vanema maja omanikust seal Narva mnt ääres, kellel kemmerguaknad tänava poole. Ei saa isegi va head kohta tuulutada…

  Ja kella kuuestes uudistes, mida töölt koju sõites autoraadiost kuulasin, teatati otsusest sulgeda Tartu maanteel liiklus, kui Air Force One peaks lahkumisel startima lääne suunas (sõltub tuule suunast). See on IMHO küll veider liigutus… Oletades, et keegi tahaks startivat lennukit millegagi rünnata, siis kohe tee kõrval on Ülemiste kaitsetsoon – kas nad pumpavad igaks juhuks ka Ülemiste kaladest tühjaks ja põletavad metsa maha…?

  Ausalt öeldes ei tahaks ise küll Põõsa nahas olla, sihuke elu sööb ilmselt roppumoodi närve.

 5. - ütleb:

  Nendest kahest lingist selgub Bushi siiatuleku tegelik põhjus.

 6. Kakk ütleb:

  OK, nüüd sain aru, mida mõtlesid.