Hakkab peale…?

Pärast viimaste kuude sündmusi ei saa [L] seda uudist enam päris tüüpiliseks tänapäevavenemaiseks vaimuhaiguseks (mis vahel piirneb absurdihuumoriga) pidada. Meenutagem, et ka üht teist meest peeti algul üsna mõnda aega ilastavaks, nõmedate vurrudega närvihaigeks.

5 kommentaari postitusele “Hakkab peale…?”

 1. Pia ütleb:

  Ja suur Venemaa võttis seda uudist ka ikka väga tõsiselt. Minu meelest käis see suurtest uudistekanalitest üsna tõsiselt läbi.
  http://www.postimees.ee/?id=30862

  Nojah, mis järgmiseks? Kirill Teiter kuulutab Torgu kuningriigi iseseisvaks?
  🙂

 2. Kakk ütleb:

  Nojah, Sul peaks kohapeal suht informeeritud allikad olema ka. 🙂 Aga ega sealtpoolt võib kõike tulla. Nagu omal ajal Pilvi Kirsi ilmateates ütles (ja selle eest eetrist kinga sai): idast pole meile kunagi midagi head tulnud…

 3. Pia ütleb:

  Krister nägi jah seda jama seal kohapeal. Tuli koju ja ütles, et ikka hirmus palju valetati maailmale näkku. Meedial on päris kõva võim… Kahjuks…
  Võiks seda ju rohkem heaks otstarbeks kasutada. Huvitav, miks inimesed on nii destruktiivsed oma liigi suhtes.
  Mis Venemaasse puutub, siis millal ta ükskord märkab, et isegi tugeva riigina ei ole mõistlik võimu näitamiseks vaenlasi kollektsioneerida. Njah.

 4. Kakk ütleb:

  Ma arvan, et Venemaa ei ole ajaloos praktiliselt kunagi ratsionaalsusega silma paistnud – asjatu oleks arvata, et nad lambist muutuma hakkavad. Mul puuduvad selle riigi suhtes igasugused illusioonid. Jah, on olemas intelligentseid ja toredaid vene inimesi, kuid kahjuks neid on liiga vähe, et midagi määrata.

 5. Pia ütleb:

  See riik on poliitlise puudega (politically challenged).

  Aga vene inimene on tore inimene jah. Aga piisab mõnest paskaagist, et riik poliitiliselt ja moraalselt sandistada.