9.05.2011 arhiiv

Kole takso

09.05.2011

Kaku pesakasti juures tänaval sõitis auto. Suur, kollane ja paagiga. Paagi peal oli kiri “Fekaali takso” (just nõnda, kahe eri sõnana).

Kakk teab Kiisu taksot, Tulika taksot, Sõbra taksot  ja veel mõnda. Taksoteenuse osutajate seas on tõepoolest igasuguseid imelikke inimesi, aga siinkohal on  firmaomanik vist küll enesekriitikaga veidi liialdanud.

Lugege lambaid

09.05.2011

Eile hilisõhtul saatis keegi ühe suure õppeasutuse raamatukogu aadressile e-kirja. Kirjas polnud midagi isiklikku ega kompromiteerivat, kuid kiri pani ilmselt tehniliste viperuste tõttu putket ja maandus tõenäoliselt paljude inimeste postkastis – sh ka neile, kel asjaga üldse mingit pistmist pole.

Tulemus: täna hommiku kella 10 seisuga oli aktiveerunud 33  villakandjat, kes kõik hoogsasti häälitsema asusid. “Palun mind listist eemaldada!”, “Miks see kiri minu postkastis on?”, “Haiged inimesed!” jne jne jne. Ja kõik muidugi mitte algse kirja saatja aadressil, vaid tolsamal õnnetul  kõigile levitanud aadressil.  Ühe kogemata spämmi asemel oli nüüd väga paljudel inimestel olemas mitukümmend spämmikirja.

Kui und ei tule, võiks lambaid lugeda. Huupi määgimine ei aita üldse.