5.05.2006 arhiiv

IMKE personali tutvumis-väljasõit

05.05.2006

… on parasjagu käimas Sausti mõisas.

Nagu ka millalgi varem kirjutatud, on [L] IMKE uus magistriõppekava, mis peaks TLÜ-s sügisel käivituma. Et inimesed omavahel tuttavaks saaksid, orgunnitigi selline väljasõiduüritus. Täna räägiti vaid veidi programmist endist ja töökeskkondadest (IVA jt), homme aga tuleb tiba tõsisem tööpäev, pean ka natuke rahvale [L] Open Access‘ist ja muudest [L] vaba kultuuri ilmingutest rääkima.

(Traadita võrk on siin põhimõtteliselt olemas, aga täna otsustas see poole seminari pealt ära kaduda ja praegu oma toas istudes on see kah on-off-on-off -stiilis. Aga saab hakkama)

Peale õhtusööki võtsin veel said ja küsisin endale ühe nurgataguse koha, kus inimesi ei ehmataks. Siis vehkisin korralikult oma eksamiasjad läbi – homme ju trenni ei jõua. Pärast kolmveerandtunnist trenni oli eriti mõnus sauna ronida. Saun oli korralik – valida sai soome ja türgi sauna vahel, proovisin mõlemad ära. Nüüd on mõnusalt pehme olemine, panin klappidesse [L] Rev B ja Crux’i mängima ja teen oma homse jutu slaidid valmis. Varsti on aeg ka juba põhku pugeda – homme hakkab programm juba 8.00 peale.