Mida teha vanade läpakatega?

Slashdotis on paar päris huvitavat ideed välja käidud.

3 kommentaari postitusele “Mida teha vanade läpakatega?”

 1. Kakk ütleb:

  Ando: vabandused – tegin näpuka ja kustutasin Su kommentaari ära. Sorry…. Kui tahad, kirjuta uuesti.

 2. ando ütleb:

  Ahh, ega seal suuremat sisu olnud. Aga vanakraami-spordiga tegelemiseks treeningvahendid ikkagi oodatud 😉

 3. Janek ütleb:

  Nagu lugeda võis-TULD!!GAASI!! ja muid rohelistele vastuvõetamatuid osooni lõhustavaid ideid pakuti tollel veebi saidil. Kuid nali naljaks..küsimus globaalselt tõsine. Olen näinud eestis IT vanavara poekesi, mis püüavad odavust otsivatele klientidele väga uimas möödaniku aja IBM ja Delle müüa 3000 kroonist alates. Nonsens.
  Lapsele võiks ju kanniks osta, kuid eestlase rahakott veel lastele mänguks päris läpakat ei võimalada- tuleb leppida hiina läpptopp leludega.
  Võiks ju jäätmekäitluse presside alla saata, näiteks, kuid siis jääb ära ühine kasu ja läpakas pealegi töökorras. Väga innovatiivne idee oleks anda vanadekodule vanakestele, kes altid kirju kirjutama igasugustele ametiasutustele, kuid kelle näpud töntsiks jäänud ja pliiatsi hoidmine raskendatud; ka tähed on raskesti loetavad. Vana läpakas sobib ideaalselt digitaalseks trükimasinaks ja tähed aja kas või kuvari suuruseks. Vott!
  Need ameeriklased seal heaolus, kus kütus odav põletagu pealegi, kuid eestlased selle hääoluga veel niipea kilgata ei saa.