8.10.2007 arhiiv

Pilte

08.10.2007

Islandi ja EITSi väljasõidu pildid (moblaga tehtud) on nüüd saadaval [L] Kakkr’is.

Omamoodi Pühakiri

08.10.2007

Leidus sihuke sürr asi nagu [L] Lolcat Bible

Tjah, mõni võib ehk pahaks panna (ise arvan, et Ceiling Cat ei pane 🙂 ). Aga samas kui teada [L] Lolcati kui internetinähtuse tausta (ka [L] l33tsp33ki tundmine on abiks) ning omada veidi enam huumorimeelt, saab kohati üsna südamest naerda. Aga hoiatus: naljast arusaamine eeldab enamasti päris Pühakirja tundmist. Seega ei jää tõsisematel huvilistel vist muud üle, kui päris Piibel kõrvale võtta (äkki mõni võtab lausa esimest korda elus selle kätte?).

Tõsi, senine tekst on ebaühtlase kvaliteediga, mõnes kohas jääb see kunstlikuks ja otsituks. Kuid mõni koht on tõsiselt andekas – näiteks klassikalises jõuluevangeeliumitekstis hõiskavad inglid: “Is Christ da Lord! w00t!”. 🙂

Head lugemist ja teh blessigs of teh ceiling cat b pwn u, lol!

APDEIT 9.10 – kuna see link ilmus ka paaris populaarses portaalis, siis on selle avastanud paraku ka lollid inimesed. Igatahes viimase ööpäeva täiendused on suures osas jama olnud. 🙁

Bokkenitrenn

08.10.2007

Täna jäi töökoosoleku tõttu ratastoolitrenni minemata, õnneks Rein sai selle ära teha. Pärast aga käisin vähemalt Maksi kiusamas. Tegime seekord õues trenni – parajasti läks juba pimedaks ning õnneks polnud naabermaja akendel eriti vahtijaid.

Üldiselt edeneb asi endiselt. Edeneks ehk veelgi paremini, kui kogu trenni ei saadaks eddiemurphylik möla… 😛 Kutil ikka jookseb see jutt. Aga vähemalt suhtumine on tõsine. Täna selgus ka põlveoperatsiooni aeg: 5. november. Siis tuleb alustada varsti taastusharjutustega ning hakata rohkem jalgadele tähelepanu pöörama. Järgmiseks suveks tuleks see sell jalule saada. Eks näis.