1.04.2006 arhiiv

Mõtlemapanev aprillinali

01.04.2006

Tänase päeva puhul on igasugu kino lugeda saanud. Terve [L] Slashdot on roosades toonides, kasutab “OMG LOL!!!”-sõnavara ning lajatas vastu õhtut veel uudise sellest, et Microsoft Openoffice.org’i ära ostis; [L] MUME’is on haldjate asemel jedid, päkapike asemel wookie’d ja orkide asemel stormtrooper‘id; isegi [L] EKEK veebis sai (yours truly märgataval kaasabil) üksjagu pulli jne.

Aga Distrowatchi lugu [L] “Windows Hasta la Vista” tekitab lisaks äratundmisrõõmule ja naerule ka hirmu. Natuke liiga tõepärased tendentsid on sees – [L] Snake Plisskeni filmid tulevad meelde.

Wardriving

01.04.2006

Veel moblaga tehtud juttu, seekord Mustamäelt.
Kiisu läks ema juurde tuppa, Kakk jäi autosse ootama. Huvi pärast sai siis WiFi käima tiritud ja ennäe – maja ees levib tervelt kolm võrku!
Proovib esimest – tahab WEPi. Tubli.
Teine aga täitsa lahti. Ega midagi, kirjutame Jora. Aga kui praegu oleks siin Kaku asemel keegi pätt,teeks too võrguomanikule paha aprillinalja. Siit uba – pange oma võrgud kinni!

Seda kassid ostaksid

01.04.2006

Tom ja Tolkien
Ka Tom arvab, et Tolkien ruulib (kuigi täpsustades – ta oleks võinud rohkem kassidest kirjutada)…

Aprill, aprill

01.04.2006

Kakk kratsis esmalt kõvasti kukalt, kui oma [L] Liferea-uudiselugejas [L] Slashdoti rubriigis pealkirja [L] “CUTEST WEB SITE EVER DISCOVERED!!!” nägi. Takka hullemaks, postitajaks oli Slashdoti looja ja pealik Commander Taco… Käis ka mõte läbi, et näe, keegi on Tacole tünga teinud. Aga näe, kommentaarid on sama kreisid…

Siis tuli meelde, mis kuupäev täna on.